GALÉRIA najkrajších zasnežených fotiek zo Slovenska

30.11.2020 o 11:25 - Veronika Salayová
  • Článok

Koncom minulého týždňa sneh potešil mnohých obyvateľov najmä severného a východného Slovenska. Najkrajšie fotky od našich čitateľov si môžete pozrieť v našej galérii. 

GALÉRIA najkrajších zasnežených fotiek zo Slovenska
Krásnohorské Podhradie. Foto: P Kmotrík/FB iMeteo

V piatok postúpil na naše územie od severu studený front, ktorý na Slovensko priniesol ochladenie a s ním aj prvé väčšie sneženie. Biela pokrývka sa vytvorila na takmer celom východnom Slovensku a na severe krajiny. Ostatné časti Slovenska ostali zatiaľ ešte bez snehu.

Najviac na našom území nasnežilo od soboty večera do nedele rána, a tak sa mnohí Slováci na severe a východe zobudili do bieleho rána, ktorí mnohí zvečnili aj na pekných záberoch.

Sneženie sa na našom území do stredy neočakáva, ale už vo štvrtok je pravdepodobné, že sa Slovensko opäť dočká nejakej tej snehovej pokrývky. 

Aktuálne predpovede naznačujú, že v priebehu štvrtka do našej oblasti od juhozápadu postúpi zrážkové pole a postupne sa na našom území môže rozsnežiť.

Snežiť môže v mnohých oblastiach západného Slovenska, a to aj vrátane nášho hlavného mesta. Aj keď snehu by nemalo byť veľa a zrejme dlho nevydrží, vo výhliadke sú ďalšie snehové zrážky, ktoré dorazia na Slovensko čoskoro. O tom vás budeme, samozrejme, včas informovať.

Najkrajšie zasnežené fotky, ktoré sme vybrali od našich ctených čitateľov, si môžete pozrieť v našej GALÉRII.

Najnovšie správy