Voda zaplavila Bratislavu. Problémy má aj MHD

01.09.2018 o 19:46 - Bratislava - Ľ.F.
Článok

Intenzívna búrka v Bratislave zaplavuje podchody. V meste spadlo miestami už okolo 100 mm. Kvôli zaplaveným cestám má problémy aj mestská hromadná doprava.

Voda zaplavila Bratislavu. Problémy má aj MHD

Ako informuje na svojom webe imhd.sk, množstvo liniek bolo zrušených alebo presmerovaných. 

,,Z dôvodu zaplavenia podjazdu na Gagarinovej ul. premávajú linky 201 a 202cez Mierovú ulicu. Linka 201 premáva po Cintorín Vrakuňa, v úseku Cintorín Vrakuňa - Dolné hony premáva náhradný autobus. Odklonom cez Ružinov premáva aj linka 65. Na Mierovej treba počítať s výrazným zdržaním pre kolóny.

Rovnako nepremáva linka 4 medzi Zátiším a Vozovňou Jurajov dvor. Linka premáva z mesta k ŽST Nové Mesto a medzi Vozovňou Jurajov dvor a Zlatými pieskami. Zavedený bol náhradný autobus X4 medzi ŽST Nové Mesto a Vozovňou Jurajov dvor cez Tomášikovu, Rožňavskú a Bojnickú.

Od 18:45 už nepremávajú ani linky 8 a 9 do Ružinova. Električky sú z Trnavského mýta odklonené k ŽST Nové Mesto. Medzi Trnavským mýtom a Ružinovom je už zavedená náhradná autobusová doprava."

TIP: Na blížiaci sa búrku Vás upozorníme. Stiahnite si TU našu appku pre Android a o úderoch bleskov vo Vašej oblasti budete informovaní.