iOS aplikácia

iMeteo Počasie

Slovenská appka iMeteo.sk Počasie prináša TOP funkcie pre Vás:

  • Varovania na nebezpečné poveternostné javy
  • Detektor bleskov
  • Notifikácia a upozornenie ak Vo Vašom okolí udrie blesk
  • iRadar s pohybom zrážok a búrok v strednej Európe
  • Aktuálny stav počasia
  • Predpoveď po hodinách
  • Predpoveď až na 10 dní
  • Množstvo widgetov a personalizácii celej aplikácie

V jednej aplikácii získate tie NAJkomplexnejšie a NAJpodrobnejšie informácie o počasí na Slovensku.

❗ Výstrahy na počasie

Ak vo Vašom okrese sa nebezpečný poveternostný jav, pred ktorým vydáme výstrahu, tak Vás na to aplikácia upozorní a vy tak budete včas pripravení.

🌩 Detektor bleskov

V prípade, že sa nad Slovenskom vyskytujú búrky, tak Vám aplikácia na domovskej stránke zobrazí mapku, kde v uplynulých 30 minútach udreli blesky. Na mape si môžete pozrieť, aký druh blesku udrel, kedy presne a kde udrel a s akou silou.

⚡ Notifikácia na úder blesku

Ak Vo Vašom okolí (predvolene v okruhu 30 km) udrie blesk, tak Vám aplikácia pošle notifikáciu s informáciou ako ďaleko od Vás blesk udrel. Vy sa tak môžete včas ukryť do bezpečia.

💧 iRadar - presný zrážkový radar

V aplikácii môžete sledovať postup zrážok od Nemecka po Ukrajinu a od Baltského mora po Jadran. Viete tak zistiť, kde sú zrážky, kedy dorazia ku Vám alebo naopak, kedy ustanú.

🌞 Aktuálny stav počasia

Samozrejmosťou je aktuálny stav počasia. Stav počasia je meraný na reálnej meteorologickej stanici SHMÚ alebo na tzv. PWS staniciach, čo sú osobné meteostanice pripojené do siete internet.

🌤 Predpoveď počasia

Kvalitná predpoveď európskeho numerického modelu ECMWF od nórskej meteorologickej služby po hodinách až na 10 dní vopred.

PODPORA NONSTOP

Zariadení je mnoho a nemusí na každom naša aplikácia fungovať správne. Je tu však pre Vás podpora, kde s Vami radi problém vyriešime. V prípade akýchkoľvek otázok ohľadom aplikácie, pádov alebo jej nefunkčnosti nás preto neváhajte urýchlene kontaktovať na adrese: