Ospravedlnenie za chyby

- P.M.
Novinka

Vážení užívatelia Android aplikácie iMeteo.sk Počasie

Dňa 3.6.2016 sme na Google Play vydali aktualizáciu aplikácie, ktorá prináša dva neočakávané celoplošné problémy:

CHYBA 1: Aplikácia nezobrazuje aktuálne dáta

Nová verzia aplikácie prináša chybu, ku ktorej dochádza pri aktualizačnom procese cez Google Play. Po spustení aplikácie sa Vám nemusia zobrazovať dáta na widgete alebo v Rýchlom prehľade. Chyba nastala v dôsledku konfliktu medzi starou a novou databázou.

RIEŠENIE: Aplikácia sa Vám rozbehne pri odinštalovaní a následnom nainštalovaní aplikácie z Google Play. Niektorým pomôže aj reštart.

----------------------------------------------------

CHYBA 2: Nie je možné zakupovať predplatné

V update došlo k problému s platobným procesom. Aktuálne preto nie je možné zakupovať predplatné. Riešenie prinesie až nový update, ktorý vyjde v noci z nedele na pondelok alebo počas pondelka.

OSPRAVEDLNENIE

Ďakujeme za Vaše správy. Na vyriešení pracujeme. Ako ospravedlnenie za dočasné problémy Vám ponúkame 3-mesačné predplatné aplikácie iMeteo.sk, ktoré bude možné zakupovať od utorka 7.6.2016 po vydaní aktualizácie. Nárok na bezplatné 3-mesačné obdobie má každý, kto nás kontaktuje na adrese: register@imeteo.sk s predmetom správy iMETEO, či už s hlásením o chybe aplikácie alebo ľubovolnou správou. Po zakúpení predplatného nás prosím kontaktujte a peniaze Vám v plnej výške vrátime naspäť.

Ešte raz sa ospravedlňujeme za dočasné problémy a veríme, že nám zachováte svoju priazeň.