Predstavujeme nové verzie aplikácii pre mobil

Novinka

V roku 2013 uzrela svetlo sveta naša prvá mobilná aplikácia pre operačný systém Android. Tá sa teší veľkej obľube. Počet stiahnutí atakuje hranicu 350 000. Za jej úspešnosť môžete aj vy. Aplikáciu totiž vyvíjame pre Vás a väčšinu Vašich nápadov, požiadaviek a návrhov sa snažíme implementovať, tak aby sme skutočne vyhoveli každému. Naša aplikácia obsahuje kompletné informácie z webu+ ďalšie užitočné informácie, a tak všetko podstatné môžete mať v jednej aplikácii.

Dnes sme pre českých užívateľov sprístupnili novú verziu našej aplikácie iMeteo.cz, ktorá prináša úplne nové grafické prostredie, ktoré je prehľadnejšie a rýchlejšie. (APLIKÁCIU SI môžete stiahnúť TU)

VIDEO: Predstavenie novej aplikácie iMeteo.cz pre českých používateľov

V mesiaci apríl prinesieme novú verziu aj pre slovenských používateľov. Ak máte záujem aplikáciu obdržať medzi prvými a testovať ju, tak sa neváhajte pripojiť do BETA programu testovania TU.

V roku 2016 pribudnú aj ďalšie novinky, ktoré ešte viac spresnia aktuálny stav počasia, predpovede a prinesú väčšiu interaktivitu.

Na prelome marca a apríla bude pre testerov sprístupnená aj dlho očakávaná verzia pre operačný systém iOS a dostupnosť pre všetkých je plánovaná na koniec mesiaca apríl 2016.

VIDEO: Pripravovaná verzia pre operačný systém iOS

Veríme, že s aplikáciami budete spokojní a na Vaše ďalšie nápady a námety sa už tešíme.