V pondelok by mal byť koniec sveta, no výpočty nesedia

Novinka

David Meade je známy ,,teoretik,,, ktorý sa už pokúšal predvídať koniec sveta na našej planéte. Koniec sveta teraz odhaduje na 23. apríla, teda v pondelok.

V pondelok by mal byť koniec sveta, no výpočty nesedia

Numerológ David Meade prišiel po minuloročnej neúspešnej predikcii, podľa ktorej mal nastať koniec sveta 23. apríla 2017 s ďalšou teóriou. Koniec sveta by mal nastať 23. apríla tohto roku, čiže v pondelok.

Podľa neho totiž bude Slnko a Mesiac v rovnakom znamení ako Jupiter, teda v znamení Panny. Zatiaľ čo Slnko a Mesiac majú predstavovať tehotnú a uplakanú ženu v pôrodných bolestiach, tak poloha Jupitera má predstavovať Mesiáša. Práve táto konštalácia by mala priniesť koniec sveta.

Táto konštalácia ma spôsobiť, že sa k našej planéte priblíži neznáma planéta X, ktorá by mala priniesť prírodné katastrofy a koniec sveta.

No a čo sa očakáva v skutočnosti ? V pondelok situujú napríklad numerické modely celkom štandardnú situáciu a nič výnimočné by sa na našej planéte z meteorologického hľadiska nemalo diať. Na našom území by malo zavládnuť jasné až polooblačné počasie. Takže koniec sveta by mal byť aspoň slnečný :-)

Jeho teóriu spochybnila NASA, ktorá o žiadnej planéte X nič nevie a naviac poukázala, že 23. apríla sa bude Jupiter nachádzať v súhvezdí Libra a Slnko v Baranovi. Inými slovami povedané, výpočty mu akosi nesedia :-)