VIDEO: Blato, hlina a zúrivá voda

Novinka

Extrémne bleskové povodne sa vyskytli vplyvom silných prívalových dažďov na horných tokoch v hlavnom meste Peru, v Lime. Valiaca sa voda s bahnom brala so sebou všetko. Vo vode sa ocitli ľudia, autá ale aj zvieratá.

Silné búrky zasiahli viaceré oblasti peruánskych Ánd. Štát Peru je známy svojími hornatými oblasťami s plytšími pobrežiami. Voda ktorá napršala v horách tak rýchlo stekala na pobrežie, kde spôsobovala bleskové povodne a zaplavovala oblasti. Silné bleskové povodne boli zaznamenané aj v regióne Ica, kde museli evakuovať približne 6500 ľudí. Bleskové povodne sú nebezpečné najmä tým, že povodňová vlna prichádza náhle, často v priebehu niekoľkých sekúnd.

*Viewer Discretion Advised*

Terrible ! El despertar a un nuevo mundo share this harsh video but the reality is this! Devastating flash floods have occurred in Peru 15.3.17

In this video you see a flood jam being created much further down stream, the build up of brown muddy mess of, wood, cars, trees, people & animals begins! This is RAW followers, viewer discretion advised.

www.EUStormMap.com

Posted by EU Storm Map on 16. marec 2017

img
Miesta kde boli zaznamenané silné bleskové povodne, zdroj: peruthisweek.com