Máme nové iMeteo.sk

05.03.2018 o 02:19 - Peter Minárik
  • PR článok

Nové iMeteo.sk zachováva svoj pôvodný poskytovaný servis, ktorý sme sa rozhodli sprehľadniť a jeho tvorbu zefektívniť.

Máme nové iMeteo.sk

Trvalo nám niekoľko mesiacov, počas ktorých sme dôkladne analyzovali správanie Vás, našich čitateľov. Dôkladne sme skúmali, čo na našom webe Vás najviac zaujíma, čo najviac sledujete a čo môžeme urobiť preto, aby sme Vás rýchlo a s prehľadom informovali o najnovšom dianí v počasí z domova a zo sveta. Po mesiacoch práce Vám predstavujeme redesignované iMeteo.sk.

Na hlavnej stránke nájdete informácie o aktuálnom dianí na Slovensku aj v Európe. Na mape aktuálneho počasia si môžete pozrieť aktuálny stav na vybraných profesionálnych a amatérskych meteorologických staniciach.

Do siete môžete zapojiť aj vy svoju meteostanicu. Ak Vaša stanica umožňuje odosielať dáta a chcete informovať o stave počasia vo Vašej lokalite aj ostatných našich čitateľov, tak nás neváhajte kontaktovať na [email protected]

pôvodný web

nový web

Teraz už nestratíte prehľad

Najvýraznejšou zmenou, ktorú na webe nájdete je kompletne prerobené meteospravodajstvo na ktoré sa chceme sústrediť a chceme sa tým odlíšiť. Úskalím starého webu bolo to, že v množstve informácii mnohé dôležité správy pomerne rýchlo zapadli a bol problém sa k ním dopátrať. Po novom najdôležitejšie správy nájdete priamo na hlavnej stránke a môžete sa tak ku ním dostať oveľa rýchlejšie. Určite Vám pomôže aj nový boxík najčítanejších správ, vďaka čomu Vám už nič neunikne.

Zachovávame aj chronologické radenie noviniek, tak ako sme mali aj na našom starom webe. V tomto streame noviniek taktiež budeme uverejňovať Vaše zaslané fotografie, ktorými nás pomerne často informujete o dianí vo Vašej oblasti.

V prípade livetickeru, ktorým sa menil chronologický výpis správ sa teraz priradí nová záložka. O silných búrkach na Slovensku sa tak dozviete v inom streame ako o búrkach, prípadne víchrici v Európe.

Obľúbené regiopočasie, je po novom súčasťou predpovedí. Na mapke Slovenska nájdete predpoveď pre vybrané mestá Slovenska. Táto predpoveď je automatizovaná. Každá predpovedná mapka je však doplnená o textovú predpoveď, ktorú denne vydávame.

Zmien sa dočkajú aj aplikácie

Našu novú identitu postupne prenesieme aj do mobilných aplikácii. Verzia pre Android je aktuálne v beta testovaní. Zapojiť sa do testovania môžete aj vy na TEJTO adrese.

Novú verziu aplikácie pre iOS očakávame v priebehu apríla.

Po migrácii sa nejaký chybičky vyskytnúť môžu za čo sa vopred ospravedlňuje, no odstránime ich v najbližších hodinách. Ak máte pripomienky alebo nápady k nášmu novému vizuálu, tak nás neváhajte kontaktovať. Budeme radi za každý Váš návrh a podnet.

Najnovšie správy