Toto je ten unikátny hotel pre dospelých – Hotel Lesná****

15.04.2019 o 00:01 - Peter Minárik
  • PR článok

Už ste možno o ňom počuli. Výnimočné miesto, kde Vám umožnia spomaliť, stíchnuť, oddávať sa rozmaznávaniu a vychutnávať si pôžitok z dokonalého oddychu.

Toto je ten unikátny hotel pre dospelých – Hotel Lesná****

Hotel Lesná v Starej Lesnej, v podhorí Vysokých Tatier, je výnimočný hneď niekoľkokrát. Okrem zaujímavej polohy v tichej obci mimo rušného centra Tatier, ale pritom iba pár kilometrov od hlavných tatranských stredísk, sa môže pochváliť hneď niekoľkými prvenstvami v rámci slovenského hotelierstva.

Už od jeho otvorenia je unikátny prvým a jediným Spa by L’Occitane na Slovensku. Chvíle strávené v Lesná Spa by L’Occitane sú skutočným pôžitkom pre všetky zmysly. Stačí jeden krok a ocitnete sa v inej dimenzii. Masážne kóje s 3D efektom a relaxačná hudba vás prenesú do Provensálska, kde vaše telo a myseľ nájdu opäť rovnováhu. Samozrejmosťou je celý rad jedinečných masáží, s ktorými sa nestretnete nikde inde, okrem luxusných salónov Spa by L’Occitane.

Krátky čas po otvorení sa hotel stal opäť v niečom prvým a zatiaľ jediným na Slovensku. Vedenie sa rozhodlo vytvoriť kontrast s ostatnými hotelmi v okolí. Vyzdvihnúť to, v čom bol hotel aj doteraz výnimočný – oddych v luxusnom štýle. Namiesto priemerných, či nedostatočných služieb pre deti ponúkať stopercentné služby pre dospelých, ktorí to ocenia. Dospelí cestujúci môžu zámerne vyhľadávať hotely, ktoré ponúknu nimi preferovaný oddych od vyššej intenzity zvukov. A tak k názvu hotela pribudol prívlastok Adult-friendly, ktorý predurčuje taký typ oddychu, ktorý môže byť niekomu cieľom. Zámerom bolo vytvoriť priestor, kde by si mohli dospelí nerušene oddýchnuť a v pokoji si vychutnávať ticho a kľud v luxusnom a pohodlnom interiéri, ktorým sa hotel pýši.

Preto je Hotel Lesná skvelým miestom pre romantické víkendy, svadobné cesty, oslavy výročí, wellness pobyty alebo už tradičné gastro víkendy, ktoré organizuje zakaždým v spolupráci so vzácnym hosťujúcim kuchárom zo zahraničia. Gastronomické radovánky čakajú na hostí v reštaurácii s tradičnou slovenskou kuchyňou v modernom prevedení denne, avšak pre skutočných gurmánov, ktorí vyhľadávajú v gastronómii niečo špeciálne, sú tieto gastro víkendy tou správnou voľbou.

Najnovšie správy