Blížia sa k nám ďalšie zrážky. Dorazia už v noci

Peter Minárik

Cez našu oblasť postupuje studený front, ktorý už v noci začne ovplyvňovať počasie priamo aj na našom území. Postará sa o dážď.

K nášmu územiu sa blíži studený front, ktorý už v nočných hodinách začne ovplyvňovať počasie na našom území. Mal by sa postarať predovšetkým o dážď a ochladenie.

Zrážky sa v skorých ranných hodinách nasunú nad naše územie z Rakúska a z Moravy. Cez západné Slovensko zrážky doslova presvištia a prinesú tu len slabé úhrny. Tie by sa mali pohybovať prevažne do 1 mm. 

Na strednom a východnom Slovensku by sa mali zrážky vyskytovať výraznejšie. V niektorých oblastiach nášho územia môže spadnúť aj do 10 mm zrážok. 

Zrážky by mali na našom území začať ustávať v utorok počas popoludnia a začne sa ochladzovať. V priebehu stredy nás čaká chladné a veterné počasie s teplotami od +12 do +16 °C, ale na severe len od +7 do +12 °C.

Otepľovať by sa malo začať postupne v priebehu štvrtka a v druhej polovici týždňa nás čaká krásne, slnečné počasie.

Predpoveď počasia
Viac
Dnes
Prehánky, búrky
25 °C / 6 °C
Bernard
Zajtra
Prehánky, búrky
25 °C / 7 °C
Zina
Streda
Prehánky, búrky
26 °C / 7 °C
Júlia
Štvrtok
Polooblačno
26 °C / 8 °C
Želmíra
Piatok
Prehánky, búrky
25 °C / 7 °C
Ela
Sobota
Prehánky, búrky
25 °C / 7 °C
Urban
Pošlite nám svoje fotografie Podarilo sa vám zachytiť zaujímavý meteo moment? Podeľte sa oň s našimi čitateľmi. Odoslať fotografie Pošlite nám svoje fotografie Napíšte nám na Whatsappe Pridajte sa k našej komunite v aplikácii Telegram
Reklama MediaAd