Krajný východ do zajtra pokryje biela perina

Peter Minárik

Na hrebeňoch hôr a na krajnom východe aj v nižších polohách začalo snežiť. Sneženie by malo pretrvávať až do zajtrajšieho večera a postará sa o novú snehovú perinu.

Zatiaľ čo takmer celé naše územie očakáva dažďové zrážky, tak východ bude mať mierne iné počasie. Očakáva sa tu totiž sneženie, ktoré môže priniesť niekoľko centimetrov snehu. 

Nový sneh očakáva, predovšetkým krajný východ. Tu sa prvé snehové vločky objavili už v noci, no sneženie bude ešte výraznejšie. 

Najvýraznejšia vlna sneženia príde túto noc a sneženie by malo pretrvávať až do zajtrajšieho večera.

Očakáva sa, že na krajnom východe v okresoch Stropkov, Medzilaborce, Humenné, Snina, Michalovce a Sobrance sa vytvorí snehová pokrývka. V oblasti Vihorlatu, Polonín a Bukovských vrchov napadne cez 10 cm.

Predpoveď počasia
Viac
Dnes
Skoro jasno
18 °C / 1 °C
Branislav
Zajtra
Jasno
19 °C / 0 °C
Angela
Štvrtok
Skoro jasno, búrky
17 °C / 1 °C
Gregor
Piatok
Skoro jasno, prehánky
17 °C / 1 °C
Vlastimil
Sobota
Skoro jasno
17 °C / 0 °C
Matilda
Nedeľa
Polooblačno
18 °C / 1 °C
Svetlana
Stiahnite si našu novú aplikáciu o počasí Stiahnuť Pošlite nám svoje fotografie Napíšte nám na Whatsappe
Reklama MediaAd