Množstvo Američanov bude na Vianoce bez darčekov

Dominik Cenkner

Spoločnosti Amazon, US Postal Service, UPS a FedEx varujú, že blizzard, ktorý zasiahol veľké časti Spojených štátov, narúša prevádzku v posledných dňoch pred Vianocami.

Americká poštová služba uviedla, že búrka dočasne zatvorila desiatky poštových úradov v Južnej Dakote, Severnej Dakote, Nebraske, Minnesote a Iowe. Agentúra požiadala zákazníkov, aby odstránili sneh a ľad z chodníkov, schodov a poštových schránok a pomohli tak poštovým doručovateľom pri doručovaní.

Spoločnosť FedEx informovala zákazníkov v USA, že balíky, ktorých doručenie sa očakávalo v piatok alebo v sobotu, sa môžu oneskoriť. Spoločnosť UPS uviedla, že jej meškania môžu byť o niečo lokálnejšie.

V dôsledku búrky zatvorila niektoré prevádzky aj spoločnosť Amazon, ktorá uviedla, že zamestnancom v týchto prevádzkach bude za zrušené zmeny vyplatená mzda.

UPS tiež informovala, že letecké a pozemné činnosti sú ovplyvnené v Louisville v štáte Kentucky a v Rockforde v štáte Illinois.

Predpoveď počasia
Viac
Dnes
Jasno
31 °C / 12 °C
Daniel
Zajtra
Skoro jasno, búrky
34 °C / 15 °C
Magdaléna
Utorok
Búrky
29 °C / 11 °C
Oľga
Streda
Prehánky, búrky
28 °C / 12 °C
Vladimír
Štvrtok
Polooblačno
25 °C / 7 °C
Jakub
Piatok
Občasný dážď
24 °C / 8 °C
Anna Hana
Pošlite nám svoje fotografie Podarilo sa vám zachytiť zaujímavý meteo moment? Podeľte sa oň s našimi čitateľmi. Odoslať fotografie Pošlite nám svoje fotografie Napíšte nám na Whatsappe Pridajte sa k našej komunite v aplikácii Telegram
Reklama MediaAd