Od zajtra sa začne otepľovať. Bude až +37 °C

Peter Minárik

Ventilátory a klimatizácie rozhodne neodkladajte. Od utorka sa začne opäť otepľovať a to ešte výraznejšie ako uplynulý týždeň.

Predchádzajúci týždeň bol na celom našom území horúci, no tento týždeň bude ešte horúcejší.

Po včerajšom prechode studeného frontu nás dnes čaká o čosi príjemnejšie počasie. Maximálne teploty by nad hranicu +30 °C mali stúpať len na západe a juhu nášho územia. Na zvyšku Slovenska by sa teploty mali udržiavať prevažne pod hranicou +30 °C. 

Oblačnosti nebude veľa a na oblohe čakajte veľa Slnka. Celý pracovný týždeň by sa mal niesť v znamení slnečného počasia. Búrok bude skutočne minimálne. Teploty by mali vrcholiť na konci pracovného týždňa.

Uplynulý týždeň sa šplhali teploty k hranici +35 °C, no tento týždeň sa budú šplhať až k hodnote okolo +37 °C. Pripravte sa tak na ďalšiu horúcu vlnu počasia, ktorá by mala skončiť budúci víkend. Vývoj si pozrite TU.

Predpoveď počasia
Viac
Dnes
Skoro jasno
30 °C / 12 °C
Ján
Zajtra
Polooblačno
28 °C / 9 °C
Tadeáš
Streda
Prehánky, búrky
31 °C / 13 °C
Adriána
Štvrtok
Búrky
29 °C / 12 °C
Ladislav
Piatok
Búrky
29 °C / 12 °C
Beáta
Sobota
Dážď
24 °C / 11 °C
Peter
Pošlite nám svoje fotografie Podarilo sa vám zachytiť zaujímavý meteo moment? Podeľte sa oň s našimi čitateľmi. Odoslať fotografie Pošlite nám svoje fotografie Napíšte nám na Whatsappe Pridajte sa k našej komunite v aplikácii Telegram
Reklama MediaAd