Sever Slovenska pokrýva čerstvý sneh

Sever Slovenska pokrýva čerstvý sneh
Peter Minárik

Na sever Slovenska sa vrátila zima. Aktuálne sneží na viacerých miestach Liptova, Oravy, či Spiša.

Od severu k nám prenikol studený vzduch. Vďaka nemu dnes poklesli teploty na našom území a spolu s tým poklesla aj hranica sneženia. Tá aktuálne poklesla aj do nižších polôh a súčasne sa nad severným Slovenskom nachádza zrážkové pole.

V týchto chvíľach tak na viacerých miestach sneží, napríklad aj v Poprade.

Sneženie sa však vyskytuje aj v ďalších oblastiach severného Slovenska. V niektorých oblastiach napadlo už niekoľko centimetrov nového snehu.

---pr---

Snehové zrážky sa môžu vyskytnúť aj počas víkendu. Od pondelka by sa malo začať na našom území otepľovať a vy si tak môžete robiť plány na ďalšie teplejšie dni. Užite si napríklad víkend v Tatrách s gurmánskym zážitkom v ázijskom štýle a masážami v prevedení Thajských masérok. Chuť Ázie vám priblíži známy slovenský šéfkuchár Michal Konrád.

Zarezervujte si pobyt na celý víkend, alebo len miesto v reštaurácii na sobotný večer. Podrobnosti o službách nájdete TU.

Predpoveď počasia
Viac
Dnes
Búrky
25 °C / 5 °C
Gertrúda
Zajtra
Prehánky, búrky
25 °C / 6 °C
Bernard
Utorok
Prehánky, búrky
25 °C / 7 °C
Zina
Streda
Prehánky, búrky
26 °C / 7 °C
Júlia
Štvrtok
Polooblačno
26 °C / 8 °C
Želmíra
Piatok
Prehánky, búrky
25 °C / 7 °C
Ela
Pošlite nám svoje fotografie Podarilo sa vám zachytiť zaujímavý meteo moment? Podeľte sa oň s našimi čitateľmi. Odoslať fotografie Pošlite nám svoje fotografie Napíšte nám na Whatsappe Pridajte sa k našej komunite v aplikácii Telegram
Reklama MediaAd