Snehová kalamita má dohru. Na ceste pri Leviciach zomreli dvaja ľudia

Snehová kalamita má dohru. Na ceste pri Leviciach zomreli dvaja ľudia
Veronika Salayová

Pri Leviciach došlo k hrozivej autonehode, pri ktorej vyhasli dva ľudské životy. Môže za to včerajšie nepriaznivé počasie. 

Nepriaznivé poveternostné podmienky sa podpísali pod tragickú dopravnú nehodu v okrese Levice, pri ktorej prišli o život dvaja ľudia.

Nehoda sa stala vo štvrtok v popoludňajších hodinách na ceste medzi Mýtnymi Ludanmi a Levicami, informovalo Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Nitre.

Na neupravenej a šmykľavej vozovke dostal 41-ročný vodič nákladného vozidla dostal pravdepodobne šmyk, pričom náves prešiel do protismeru, kde v tom čase jazdilo osobné vozidlo, informuje polícia SR.

Auto odhodilo do priekopy

„Následne došlo k ich zrážke, pričom 66-ročný spolujazdec spolu so 64-ročnou spolujazdkyňou z osobného vozidla utrpeli zranenia nezlučiteľné so životom.

62-ročný vodič osobného vozidla bol so zraneniami prevezený do nemocnice,“ spresňuje okolnosti polícia. 

Okolnosti, miera zavinenia a presná príčina dopravnej nehody sú predmetom vyšetrovania polície v Leviciach.

Polícia dôrazne apeluje na vodičov, aby na cestách zvýšili opatrnosť, dodržiavali pravidlá cestnej premávky a mohli sa tak bezpečne vrátiť k svojim blízkym. 

Predpoveď počasia
Viac
Dnes
Skoro jasno, búrky
27 °C / 10 °C
Ferdinand
Zajtra
Búrky
23 °C / 10 °C
Petronela
Sobota
Búrky
23 °C / 10 °C
Žaneta
Nedeľa
Polooblačno
24 °C / 10 °C
Xénia
Pondelok
Prehánky, búrky
24 °C / 7 °C
Karolína
Utorok
Prehánky, búrky
25 °C / 10 °C
Lenka
Pošlite nám svoje fotografie Podarilo sa vám zachytiť zaujímavý meteo moment? Podeľte sa oň s našimi čitateľmi. Odoslať fotografie Pošlite nám svoje fotografie Napíšte nám na Whatsappe Pridajte sa k našej komunite v aplikácii Telegram
Reklama MediaAd