Súťaž o pobyt v hoteli Lesná

Súťaž o pobyt v hoteli Lesná
Stará Lesná Peter Minárik

Už ste možno o ňom počuli. Výnimočné miesto, kde Vám umožnia spomaliť, stíchnuť, oddávať sa rozmaznávaniu a vychutnávať si pôžitok z dokonalého oddychu.

Hotel Lesná**** v Starej Lesnej, v podhorí Vysokých Tatier, stojí na mieste, kde o hotelové služby nie je núdza. V jeho okolí sa nachádza hneď niekoľko ubytovacích zariadení s rovnakým, štvorhviezdičkovým štandardom. Tento hotel je však ojedinelý a vytvára kontrast s ostatnými hotelmi v okolí. Môže sa pochváliť hneď niekoľkými prvenstvami v rámci slovenského hotelierstva. Uhádnete, ktoré to sú?
 
Za zmienku určite stojí ubytovacia časť, ktorá je v tomto hoteli netypická. Štandardom býva väčší počet dvojlôžkových izieb a niekoľko apartmánov pre hostí, ktorí si chcú priplatiť za komfort. V Hoteli Lesná je to však presne naopak. Apartmány sú tu štandardom a celkovo hotel disponuje iba piatimi dvojlôžkovými izbami.  Pretože najmä pohodlie a dostatočný priestor je presne to, čo od ubytovania v luxusnom hoteli očakávate.
 
Hotel Lesná je skvelým miestom pre romantické víkendy, svadobné cesty, oslavy výročí, wellness pobyty alebo už tradičné gastro víkendy, ktoré organizuje zakaždým v spolupráci so vzácnym hosťujúcim kuchárom zo zahraničia.
 
V hoteli sa nachádza aj wellness centrum s tromi saunami, vonkajšou a vnútornou vírivkou, ochladzovacím vedrom s pravou tatranskou vodou, či bazénom s masážnymi prvkami. Z odpočinkovej časti s vyhrievanými ležadlami je fenomenálny výhľad priamo na Lomnický štít.
 
Všetko spomenuté je bezpochyby zaujímavé a oplatí sa to vidieť a zažiť. Avšak Hotel Lesná sa pýši aj niečím, čo na Slovensku doteraz nebolo, a to hneď dvakrát. S prvým konceptom prišiel hneď pri otvorení v roku 2015, ten druhý nasledoval v roku 2018. Uhádnite, o ktorých prvenstvách hovoríme a hrajte o víkendový pobyt Relax&Wellness v Hoteli Lesná**** v hodnote 269€.
Nápoveda na: https://www.hotellesna.sk/sk/adult-friendly.html
 
Vaše odpovede posielajte do 29.7.2019 do 12:00 na email: [email protected] do predmetu uveďte súťaž Lesná, do tela e-mailu uveďte dve správne odpovede. Zapojením sa do súťaže ste súhlasili s podmienkami súťaže.
 
Súťaž ukončená. Výherkyňou sa stala Silvia S.
Predpoveď počasia
Viac
Dnes
Skoro jasno
30 °C / 12 °C
Ján
Zajtra
Polooblačno
28 °C / 9 °C
Tadeáš
Streda
Prehánky, búrky
31 °C / 13 °C
Adriána
Štvrtok
Búrky
29 °C / 12 °C
Ladislav
Piatok
Búrky
29 °C / 12 °C
Beáta
Sobota
Dážď
24 °C / 11 °C
Peter
Pošlite nám svoje fotografie Podarilo sa vám zachytiť zaujímavý meteo moment? Podeľte sa oň s našimi čitateľmi. Odoslať fotografie Pošlite nám svoje fotografie Napíšte nám na Whatsappe Pridajte sa k našej komunite v aplikácii Telegram
Reklama MediaAd