Typické jesenné počasie sa dnes podpísalo pod hrozivo vyzerajúcu nehodu

Dominik Cenkner

Na Slovensku si tento týždeň môžeme užívať krásne počasie, ktoré však z rána môžu kaziť hmly alebo nízka oblačnosť. Zrejme aj tento faktor sa podpísal pod nehodu, pri ktorej sa zrazilo osobné auto s vlakom.

Z informácií od polície vyplýva, že nehoda sa stala približne o pol šiestej ráno v katastri obce Slovenské Nové Mesto. Došlo pri nej k zrážke osobného motorového vozidla s osobným vlakom.

72 ročná vodička mala prechádzať cez železničné priecestie, pričom však s autom zišla mimo spevnenú plochu, kde vozidlo ostalo zakliesnené. Prichádzajúci vlak, resp. jeho rušňovodič si kvôli hmle auto všimol neskoro a narazil doň.

Následne vozidlo tlačil ešte takmer pol kilometra. Aj keď fotografie z miesta nehody vyzerajú hrozivo, nikomu sa našťastie nič nestalo.

Vodička totiž ešte pred nárazom stihla z auta vystúpiť. Polícia nehodu vyšetruje, pričom je zrejmé, že alkohol v nej hlavnú úlohu nezohral, nakoľko obaja účastníci boli podrobení dychovej skúške s negatívnym výsledkom.

Vodiči by si preto na cestách mali dávať pozor, zvlášť pri takomto jesennom počasí. Prekvapiť vás totiž môžu nielen hmly, ale aj zrážky, či v niektorých lokalitách dokonca sneženie. Presne tak ako tomu bolo pred týždňom.

Predpoveď počasia
Viac
Dnes
Prehánky, búrky
25 °C / 6 °C
Bernard
Zajtra
Prehánky, búrky
25 °C / 7 °C
Zina
Streda
Prehánky, búrky
26 °C / 7 °C
Júlia
Štvrtok
Polooblačno
26 °C / 8 °C
Želmíra
Piatok
Prehánky, búrky
25 °C / 7 °C
Ela
Sobota
Prehánky, búrky
25 °C / 7 °C
Urban
Pošlite nám svoje fotografie Podarilo sa vám zachytiť zaujímavý meteo moment? Podeľte sa oň s našimi čitateľmi. Odoslať fotografie Pošlite nám svoje fotografie Napíšte nám na Whatsappe Pridajte sa k našej komunite v aplikácii Telegram
Reklama MediaAd