VIDEO: Na severozápade intenzívne sneží. Bude až do rána

Peter Minárik

Počasie na našom území v týchto chvíľach ovplyvňuje tlaková níž, ktorá sa nad Poľskom začína vypĺňať. Prináša výdatné sneženie a to predovšetkým do severozápadných okresov Slovenska.

Na takmer celom území západného a stredného Slovenska v týchto chvíľach veľmi intenzívne sneží. Sneženie je najintenzívnejšie predovšetkým na severozápade Slovenska, kde neustále prichádzajú nové a nové zrážkové vlny.

Najviac tak sneží predovšetkým v Trenčianskom a na západe Žilinského kraja. Výdatne však ešte aktuálne sneží aj v oblasti Malých Karpát. Na Považí napadlo len v priebehu uplynulých 6 hodín aj viac ako 5 cm čerstvého snehu.

 

Video nájdete aj na našom Youtube kanály. Sledujte nás

Počas noci sa treba pripraviť na pokračovanie intenzívneho sneženia, ktoré by malo na severozápad ustávať až v priebehu rána. Ráno tak na severozápade treba počítať s komplikáciami.

Predpoveď počasia
Viac
Dnes
Skoro jasno, búrky
32 °C / 12 °C
Vratislav
Zajtra
Skoro jasno, búrky
34 °C / 15 °C
Alfréd
Štvrtok
Skoro jasno
30 °C / 13 °C
Valéria
Piatok
Skoro jasno, búrky
32 °C / 14 °C
Alojz
Sobota
Búrky
30 °C / 12 °C
Paulína
Nedeľa
Polooblačno
28 °C / 13 °C
Sidónia
Pošlite nám svoje fotografie Podarilo sa vám zachytiť zaujímavý meteo moment? Podeľte sa oň s našimi čitateľmi. Odoslať fotografie Pošlite nám svoje fotografie Napíšte nám na Whatsappe Pridajte sa k našej komunite v aplikácii Telegram
Reklama MediaAd