Počasie Trnava - až 10 dní

Celé Slovensko
Obľúbené lokácie
Zatiaľ nemáte uložené žiadne obľúbené lokácie
Dážď

Predpoveď počasia na 10 dní

Výdatnejší dážď

Dnes - Streda 24. 04.

8 °C / 4 °C
- Výdatnejší dážď
Juraj
Prehánky

Zajtra - Štvrtok 25. 04.

12 °C / 2 °C
- Prehánky
Marek
Oblačno

Piatok 26. 04.

14 °C / 1 °C
- Oblačno
Jaroslava
Skoro jasno

Sobota 27. 04.

18 °C / 7 °C
- Skoro jasno
Jaroslav
Jasno

Nedeľa 28. 04.

22 °C / 11 °C
- Jasno
Jarmila
Oblačno

Pondelok 29. 04.

23 °C / 12 °C
- Oblačno
Lea
Jasno

Utorok 30. 04.

23 °C / 13 °C
- Jasno
Anastázia
Prehánky

Streda 01. 05.

23 °C / 14 °C
- Prehánky
Sviatok práce
Prehánky

Štvrtok 02. 05.

22 °C / 15 °C
- Prehánky
Žigmund

Zaujímavosti o lokalite

Trnava, v minulosti nazývaná aj “Slovenský Rím”, sa nachádza na západe Slovenska, asi 40 km od hlavného mesta Bratislava. Trnava je jedným z ôsmich krajských miest na Slovensku. Priemerná teplota v lete sa pohybuje počas dňa nad 20 °C, cez zimu klesne iba na 2 °C.

Počet obyvateľov v Trnave sa pohybuje okolo 65 000. V meste sa nachádza veľa kostolov v kedysi opevnenej oblasti. Z mestského opevnenia sa stále zachovala značná časť, ktorá sa pravidelne rekonštruuje. V Trnave sa nachádza Trnavská univerzita. Pri vstupe do mesta môžete vidieť historickú Vodnú vežu, ktorá siaha až do výšky niekoľkých desiatok metrov. Veľmi obľúbené sú v Trnave vianočné trhy. 

Počasie v Trnave

Počasie v meste TRNAVA a predpoveď na zajtra, ako aj na nasledujúce dni v meste je jednoduchá na predpoveď vďaka tomu, že v tomto meste prevláda suchšie počasie, ktoré sa ľahšie predvída.

V oblasti počasia Trnava zažíva umiernené kontinentálne klimatické podmienky, charakteristické teplými letami a mierne chladnými zimami. Predpoveď počasia pre Trnavu je dôležitá pre obyvateľov a návštevníkov, najmä pre tých, ktorí plánujú navštíviť mnohé kultúrne a historické pamiatky, alebo sa zúčastniť na outdoorových aktivitách a podujatiach, ktoré mesto ponúka.

Predpoveď počasia pre Trnavu 

Predpoveď počasia v Trnave je kľúčová nielen pre plánovanie každodenných aktivít, ale aj pre poľnohospodárstvo v regióne, ktoré je významnou súčasťou miestnej ekonomiky. Celkovo Trnava ponúka pôvabnú kombináciu historického dedičstva, kultúrneho bohatstva a príjemného počasia, čo robí z nej obľúbené miesto pre návštevníkov aj obyvateľov.

Pošlite nám svoje fotografie Podarilo sa vám zachytiť zaujímavý meteo moment? Podeľte sa oň s našimi čitateľmi. Odoslať fotografie Pošlite nám svoje fotografie Napíšte nám na Whatsappe Pridajte sa k našej komunite v aplikácii Telegram