Počasie Martin - až 10 dní

Celé Slovensko
Obľúbené lokácie
Zatiaľ nemáte uložené žiadne obľúbené lokácie
Dážď

Predpoveď počasia na 10 dní

Prehánky

Dnes - Sobota 20. 04.

7 °C / 3 °C
- Prehánky
Marcel
Oblačno

Zajtra - Nedeľa 21. 04.

6 °C / 2 °C
- Oblačno
Ervín
Oblačno

Pondelok 22. 04.

6 °C / 2 °C
- Oblačno
Slavomír
Oblačno

Utorok 23. 04.

11 °C / 2 °C
- Oblačno
Vojtech
Oblačno

Streda 24. 04.

10 °C / 2 °C
- Oblačno
Juraj
Oblačno

Štvrtok 25. 04.

12 °C / 4 °C
- Oblačno
Marek
Oblačno

Piatok 26. 04.

13 °C / 4 °C
- Oblačno
Jaroslava
Oblačno

Sobota 27. 04.

12 °C / 4 °C
- Oblačno
Jaroslav
Skoro jasno

Nedeľa 28. 04.

17 °C / 6 °C
- Skoro jasno
Jarmila

Zaujímavosti o lokalite

Martin, kľúčové mesto v severnej časti Slovenska, je známe svojím bohatým kultúrnym dedičstvom a ako centrum slovenského národného hnutia. Mesto leží v malebnom údolí rieky Turiec, obklopené pohoriami Malá Fatra a Veľká Fatra, čo mu dodáva jedinečný geografický a klimatický charakter.

Martin známy svojimi výraznými ročnými obdobiami. Predpoveď počasia pre Martin typicky ukazuje chladné a snežné zimy, čo je ideálne pre zimné športy v okolitých horských strediskách. Letá sú príjemne teplé, čo láka návštevníkov na turistiku a iné vonkajšie aktivity v krásnej prírode okolo mesta.

Martin, nachádzajúci sa medzi pohoriami Malá Fatra a Veľká Fatra, bol založený už v roku 1264. Je známe, že počasie v Martine je v lete horúce a v zime naopak studené s množstvom snehových zrážok. Priemerná teplota sa pohybuje okolo 7 °C.

V Martine býva približne 55 000 obyvateľov. Turisti v meste najčastejšie navštevujú Národný cintorín, Maticu slovenskú, alebo chodia relaxovať a obdivovať talent našich hercov v Slovenskom komornom divadle. V Martine sa nachádza Jesseniova lekárska fakulta v Martine Univerzity Komenského. Má niekoľko stredných odborných škôl ako aj gymnázií.

Počasie v meste MARTIN a predpoveď na zajtra, ako aj na nasledujúce dni v meste je komplikovaná na predpoveď vďaka tomu, že v tomto meste prevláda premenlivé počasie, ktoré sa ťažšie predvída.

Pošlite nám svoje fotografie Podarilo sa vám zachytiť zaujímavý meteo moment? Podeľte sa oň s našimi čitateľmi. Odoslať fotografie Pošlite nám svoje fotografie Napíšte nám na Whatsappe Pridajte sa k našej komunite v aplikácii Telegram