Počasie Kubínska hoľa - až 10 dní

Celé Slovensko
Obľúbené lokácie
Zatiaľ nemáte uložené žiadne obľúbené lokácie
Oblačno

Predpoveď počasia na 10 dní

Prehánky

Dnes - Sobota 20. 04.

4 °C / -1 °C
- Prehánky
Marcel
Oblačno

Zajtra - Nedeľa 21. 04.

1 °C / -2 °C
- Oblačno
Ervín
Oblačno

Pondelok 22. 04.

3 °C / -3 °C
- Oblačno
Slavomír
Oblačno

Utorok 23. 04.

8 °C / -2 °C
- Oblačno
Vojtech
Dážď so snehom

Streda 24. 04.

2 °C / -0 °C
- Dážď so snehom
Juraj
Polooblačno

Štvrtok 25. 04.

7 °C / -1 °C
- Polooblačno
Marek
Oblačno

Piatok 26. 04.

10 °C / -3 °C
- Oblačno
Jaroslava
Prehánky

Sobota 27. 04.

13 °C / 0 °C
- Prehánky
Jaroslav
Jasno

Nedeľa 28. 04.

16 °C / 5 °C
- Jasno
Jarmila

Pondelok 29. 04.

8 °C / 6 °C
Lea

Zaujímavosti o lokalite

Kubínska hoľa, známa svojimi malebnými scenériami a lákavými zimnými športmi, je jedným z najobľúbenejších destinácií na Slovensku pre milovníkov prírody a adrenalínových športov.

O Kubínskej holi

Kubínska hoľa sa nachádza v Oravskom Podzámku, v blízkosti mesta Dolný Kubín, a je súčasťou Oravských Beskýd. Táto oblasť je známa predovšetkým vďaka svojmu zimnému stredisku, ktoré ponúka širokú škálu zjazdoviek rôznych obtiažností, čo ju robí ideálnou destináciou pre lyžiarov a snowboardistov všetkých vekových kategórií a schopností.

Ski areál Kubínska hoľa sa pýši viac ako 14 km dobre udržiavaných zjazdoviek, moderným zasnežovacím systémom a večerným lyžovaním, čo z nej robí jednu z najatraktívnejších lyžiarskych oblastí na Slovensku. Návštevníci tu nájdu aj požičovne lyžiarskeho vybavenia, lyžiarske školy a pohodlné ubytovanie.

Počasie na Kubínskej holi

Počasie na Kubínskej holi sa môže rýchlo meniť, a preto je dôležité byť na to pripravený. Zimné mesiace (december až marec) sú ideálne pre milovníkov zimných športov, keďže teploty sa často pohybujú od -5°C do 5°C, s pravidelnými snehovými zrážkami, ktoré zabezpečujú vynikajúce podmienky pre lyžovanie a snowboarding.

Letné mesiace prinášajú teplejšie počasie s teplotami, ktoré môžu dosiahnuť až 25°C, čo je ideálne pre turistiku, cyklistiku a iné letné aktivity. Treba však pamätať na to, že počasie na horách môže byť nepredvídateľné a rýchle zmeny sú bežné.

Pošlite nám svoje fotografie Podarilo sa vám zachytiť zaujímavý meteo moment? Podeľte sa oň s našimi čitateľmi. Odoslať fotografie Pošlite nám svoje fotografie Napíšte nám na Whatsappe Pridajte sa k našej komunite v aplikácii Telegram