Počasie Kubínska hoľa - Víkend

Celé Slovensko
Obľúbené lokácie
Zatiaľ nemáte uložené žiadne obľúbené lokácie
Oblačno

Predpoveď počasia na sobota 20. 04. Kubínska hoľa

Oblačno
3 °C Oblačno
Dážď so snehom
Ráno
1 °C - Dážď so snehom
Prehánky
Popoludnie
4 °C - Prehánky
Sneženie
Večer
0 °C - Sneženie

Predpoveď počasia na nedeľa 21. 04. Kubínska hoľa

Oblačno
-2 °C Oblačno
Oblačno
Ráno
-2 °C - Oblačno
Oblačno
Popoludnie
1 °C - Oblačno
Oblačno
Večer
-1 °C - Oblačno

Zaujímavosti o lokalite

Kubínska hoľa, známa svojimi malebnými scenériami a lákavými zimnými športmi, je jedným z najobľúbenejších destinácií na Slovensku pre milovníkov prírody a adrenalínových športov.

O Kubínskej holi

Kubínska hoľa sa nachádza v Oravskom Podzámku, v blízkosti mesta Dolný Kubín, a je súčasťou Oravských Beskýd. Táto oblasť je známa predovšetkým vďaka svojmu zimnému stredisku, ktoré ponúka širokú škálu zjazdoviek rôznych obtiažností, čo ju robí ideálnou destináciou pre lyžiarov a snowboardistov všetkých vekových kategórií a schopností.

Ski areál Kubínska hoľa sa pýši viac ako 14 km dobre udržiavaných zjazdoviek, moderným zasnežovacím systémom a večerným lyžovaním, čo z nej robí jednu z najatraktívnejších lyžiarskych oblastí na Slovensku. Návštevníci tu nájdu aj požičovne lyžiarskeho vybavenia, lyžiarske školy a pohodlné ubytovanie.

Počasie na Kubínskej holi

Počasie na Kubínskej holi sa môže rýchlo meniť, a preto je dôležité byť na to pripravený. Zimné mesiace (december až marec) sú ideálne pre milovníkov zimných športov, keďže teploty sa často pohybujú od -5°C do 5°C, s pravidelnými snehovými zrážkami, ktoré zabezpečujú vynikajúce podmienky pre lyžovanie a snowboarding.

Letné mesiace prinášajú teplejšie počasie s teplotami, ktoré môžu dosiahnuť až 25°C, čo je ideálne pre turistiku, cyklistiku a iné letné aktivity. Treba však pamätať na to, že počasie na horách môže byť nepredvídateľné a rýchle zmeny sú bežné.

Pošlite nám svoje fotografie Podarilo sa vám zachytiť zaujímavý meteo moment? Podeľte sa oň s našimi čitateľmi. Odoslať fotografie Pošlite nám svoje fotografie Napíšte nám na Whatsappe Pridajte sa k našej komunite v aplikácii Telegram