Počasie Trenčín - Víkend

Celé Slovensko
Obľúbené lokácie
Zatiaľ nemáte uložené žiadne obľúbené lokácie
Skoro jasno

Predpoveď počasia na piatok 26. 04. Trenčín

Oblačno
13 °C Oblačno
Skoro jasno
Ráno
6 °C - Skoro jasno
Oblačno
Popoludnie
14 °C - Oblačno
Polooblačno
Večer
8 °C - Polooblačno

Predpoveď počasia na sobota 27. 04. Trenčín

Skoro jasno
17 °C Skoro jasno
Jasno
Ráno
11 °C - Jasno
Skoro jasno
Popoludnie
17 °C - Skoro jasno
Jasno
Večer
14 °C - Jasno

Predpoveď počasia na nedeľa 28. 04. Trenčín

Polooblačno
21 °C Polooblačno
Skoro jasno
Ráno
14 °C - Skoro jasno
Polooblačno
Popoludnie
21 °C - Polooblačno
Jasno
Večer
15 °C - Jasno

Zaujímavosti o lokalite

Trenčín, krajské mesto Trenčianskeho kraja, sa nachádza na povodí Váhu blízko hraníc s Českom. Je známy Trenčianskym hradom týčiacim sa nad mestom. Priemerná letná teplota sa pohybuje v rozmedzí od 20 °C do 26 °C, zimná od -4 °C do -1 °C.

Mestu dominuje Trenčiansky hrad, ktorý je tretím najväčším na Slovensku. Je rozdelený na dve časti, z ktorých sú obe sprístupnené pre turistov. Ďalšia známa budova v Trenčíne je Trenčianska synagóga. Známa trofej profesionálneho hokejového šampionátu bola prinesená do mesta šesťkrát od roku 2008. Nachádza sa tu univerzita Alexandra Dubčeka.

Počasie v Trenčíne

Počasie v meste TRENČÍN a predpoveď na zajtra, ako aj na nasledujúce dni v meste je jednoduchá na predpoveď vďaka tomu, že v tomto meste prevláda skôr suchšie počasie, ktoré sa ľahšie predvída.

V oblasti počasia Trenčín zažíva umiernené kontinentálne klimatické podmienky, s teplými letami a chladnými zimami. Predpoveď počasia pre Trenčín je dôležitá pre obyvateľov a návštevníkov, keďže umožňuje plánovať aktivity v meste a jeho okolí, vrátane návštevy mnohých historických pamiatok a prírodných atrakcií.

Predpoveď počasia pre Trenčín

Predpoveď počasia v Trenčíne je kľúčová pre organizáciu a účasť na týchto kultúrnych podujatiach, najmä tých, ktoré sa konajú vonku. Okrem toho, počasie ovplyvňuje aj možnosti turistiky a outdoorových aktivít v okolitých kopcoch a na rieke Váh.

V konečnom dôsledku Trenčín ponúka návštevníkom a obyvateľom fascinujúcu kombináciu historického šarmu, kultúrneho bohatstva a prírodných krás, všetko v kontexte jeho miestneho počasia.

Pošlite nám svoje fotografie Podarilo sa vám zachytiť zaujímavý meteo moment? Podeľte sa oň s našimi čitateľmi. Odoslať fotografie Pošlite nám svoje fotografie Napíšte nám na Whatsappe Pridajte sa k našej komunite v aplikácii Telegram