Počasie Bratislava na dnes. Predpoveď počasia na zajtra

Zaujímavosti o lokalite

Počasie v meste BRATISLAVA a predpoveď na zajtra, ako aj na nasledujúce dni v meste je jednoduchá na predpoveď vďaka tomu, že v našom hlavnom meste prevláda suchšie počasie, ktoré sa ľahšie predvída.

Bratislava je hlavné mesto Slovenska a zároveň aj krajské mesto bratislavského kraja. Nachádza sa na juhozápade Slovenskej republiky. V lete v meste prevažujú vysoké teploty, ktoré sa šplhajú aj cez 30 °C a cez zimu zase teploty okolo bodu mrazu. Počasie v Bratislave je skôr suchšie. Aktuality a správy z mesta nájdete na hlavnej stránke webu imeteo.sk.

Počet obyvateľov Bratislavy je približne 450 000. V meste sa nachádza aj najväčšie slovenské letisko Milana Rastislava Štefánika.

V meste sa nachádza niekoľko vysokých škôl a preto značnú časť mladých tvoria prevažne študenti. Bratislava je známa vďaka jedinečnému Modrému kostolíku, Bratislavskému hradu, či Mostu Apollo. Nachádza sa tu väčšina štátnych organizácii, Prezidentský palác, Slovenský parlament alebo televízna veža Kamzík. Neslávne je známa aj dopravnými zápchami. Málo ľudí totiž využíva mhd.