Počasie Bratislava - Víkend

Celé Slovensko
Obľúbené lokácie
Zatiaľ nemáte uložené žiadne obľúbené lokácie
Jasno

Predpoveď počasia na piatok 01. 03. Bratislava

Polooblačno
11 °C Polooblačno
Polooblačno
Ráno
9 °C - Polooblačno
Polooblačno
Popoludnie
14 °C - Polooblačno
Oblačno
Večer
11 °C - Oblačno

Predpoveď počasia na sobota 02. 03. Bratislava

Skoro jasno
11 °C Skoro jasno
Polooblačno
Ráno
6 °C - Polooblačno
Skoro jasno
Popoludnie
15 °C - Skoro jasno
Jasno
Večer
11 °C - Jasno

Predpoveď počasia na nedeľa 03. 03. Bratislava

Jasno
11 °C Jasno
Jasno
Ráno
7 °C - Jasno
Jasno
Popoludnie
16 °C - Jasno
Jasno
Večer
11 °C - Jasno

Zaujímavosti o lokalite

Bratislava, hlavné mesto Slovenska, je mestom s bohatou históriou a kultúrou. Nachádza sa na brehoch Dunaja na juhozápade krajiny a je známa svojou jedinečnou kombináciou moderného a historického charakteru.

Geograficky je Bratislava situovaná v umiernenej klimatickej zóne, Bratislava zažíva štyri ročné obdobia s teplými letami a chladnými, niekedy aj mrazivými zimami. Počasie v Bratislave je ovplyvnené jej polohou v Panónskej nížine aj blízkosťou Dunaja, čo prináša relatívnu vlhkosť a časté zmeny počasia. 

Počet obyvateľov Bratislavy je približne 450 000. V meste sa nachádza aj najväčšie slovenské letisko Milana Rastislava Štefánika.

V meste sa nachádza niekoľko vysokých škôl a preto značnú časť mladých tvoria prevažne študenti. Bratislava je známa vďaka jedinečnému Modrému kostolíku, Bratislavskému hradu, či Mostu Apollo. Nachádza sa tu väčšina štátnych organizácii, Prezidentský palác, Slovenský parlament alebo televízna veža Kamzík. Neslávne je známa aj dopravnými zápchami. Málo ľudí totiž využíva mhd. 

Počasie v Bratislave

Počasie v meste BRATISLAVA a predpoveď na zajtra, ako aj na nasledujúce dni v meste je jednoduchá na predpoveď vďaka tomu, že v našom hlavnom meste prevláda suchšie počasie, ktoré sa ľahšie predvída.

Bratislava je hlavné mesto Slovenska a zároveň aj krajské mesto bratislavského kraja. V lete v meste prevažujú vysoké teploty, ktoré sa šplhajú aj cez 30 °C a cez zimu zase teploty okolo bodu mrazu. Počasie v Bratislave je skôr suchšie. Aktuality a správy z mesta nájdete na hlavnej stránke webu imeteo.sk.

Predpoveď pre Bratislavu

Predpoveď počasia je preto dôležitým aspektom pre obyvateľov a návštevníkov, plánujúcich svoje aktivity, najmä v outdoorových a turistických oblastiach. Predpoveď v lete avizuje horúce počasie a v zime naopak mierne počasie bez snehu.

Pošlite nám svoje fotografie Podarilo sa vám zachytiť zaujímavý meteo moment? Podeľte sa oň s našimi čitateľmi. Odoslať fotografie Pošlite nám svoje fotografie Napíšte nám na Whatsappe Pridajte sa k našej komunite v aplikácii Telegram