Počasie Bratislava - až 10 dní

Celé Slovensko
Obľúbené lokácie
Zatiaľ nemáte uložené žiadne obľúbené lokácie
Polooblačno

Predpoveď počasia na 10 dní

Polooblačno

Dnes - Nedeľa 25. 02.

13 °C / 6 °C
- Polooblačno
Frederik
Polooblačno

Zajtra - Pondelok 26. 02.

14 °C / 5 °C
- Polooblačno
Viktor
Polooblačno

Utorok 27. 02.

16 °C / 6 °C
- Polooblačno
Alexander
Polooblačno

Streda 28. 02.

15 °C / 7 °C
- Polooblačno
Zlatica
Oblačno

Štvrtok 29. 02.

15 °C / 8 °C
- Oblačno
Radomír
Polooblačno

Piatok 01. 03.

14 °C / 9 °C
- Polooblačno
Albín
Skoro jasno

Sobota 02. 03.

15 °C / 6 °C
- Skoro jasno
Anežka
Jasno

Nedeľa 03. 03.

16 °C / 7 °C
- Jasno
Bohumil
Jasno

Pondelok 04. 03.

16 °C / 6 °C
- Jasno
Kazimír
Oblačno

Utorok 05. 03.

14 °C / 5 °C
- Oblačno
Fridrich

Zaujímavosti o lokalite

Bratislava, hlavné mesto Slovenska, je mestom s bohatou históriou a kultúrou. Nachádza sa na brehoch Dunaja na juhozápade krajiny a je známa svojou jedinečnou kombináciou moderného a historického charakteru.

Geograficky je Bratislava situovaná v umiernenej klimatickej zóne, Bratislava zažíva štyri ročné obdobia s teplými letami a chladnými, niekedy aj mrazivými zimami. Počasie v Bratislave je ovplyvnené jej polohou v Panónskej nížine aj blízkosťou Dunaja, čo prináša relatívnu vlhkosť a časté zmeny počasia. 

Počet obyvateľov Bratislavy je približne 450 000. V meste sa nachádza aj najväčšie slovenské letisko Milana Rastislava Štefánika.

V meste sa nachádza niekoľko vysokých škôl a preto značnú časť mladých tvoria prevažne študenti. Bratislava je známa vďaka jedinečnému Modrému kostolíku, Bratislavskému hradu, či Mostu Apollo. Nachádza sa tu väčšina štátnych organizácii, Prezidentský palác, Slovenský parlament alebo televízna veža Kamzík. Neslávne je známa aj dopravnými zápchami. Málo ľudí totiž využíva mhd. 

Počasie v Bratislave

Počasie v meste BRATISLAVA a predpoveď na zajtra, ako aj na nasledujúce dni v meste je jednoduchá na predpoveď vďaka tomu, že v našom hlavnom meste prevláda suchšie počasie, ktoré sa ľahšie predvída.

Bratislava je hlavné mesto Slovenska a zároveň aj krajské mesto bratislavského kraja. V lete v meste prevažujú vysoké teploty, ktoré sa šplhajú aj cez 30 °C a cez zimu zase teploty okolo bodu mrazu. Počasie v Bratislave je skôr suchšie. Aktuality a správy z mesta nájdete na hlavnej stránke webu imeteo.sk.

Predpoveď pre Bratislavu

Predpoveď počasia je preto dôležitým aspektom pre obyvateľov a návštevníkov, plánujúcich svoje aktivity, najmä v outdoorových a turistických oblastiach. Predpoveď v lete avizuje horúce počasie a v zime naopak mierne počasie bez snehu.

Pošlite nám svoje fotografie Podarilo sa vám zachytiť zaujímavý meteo moment? Podeľte sa oň s našimi čitateľmi. Odoslať fotografie Pošlite nám svoje fotografie Napíšte nám na Whatsappe Pridajte sa k našej komunite v aplikácii Telegram