FOTO: Hromadná nehoda na východe

20.04.2017 o 11:12 - Ľubomír Franko
  • Novinka

Zatiaľ čo zo západného Slovenska sa zrážky už odsunuli, silný vietor a sneženie naďalej komplikujú dopravu na východnom Slovensku. Najhoršia situácia je momentálne v okolí Popradu, kde už takmer 24 hodín nepretržite sneží a fúka silný vietor. Cestári si nevedia dať rady a cesty nestíhajú odhŕňať. 

Vplyvom nepriaznivých poveternostných podmienok a následného zlého stavu vozoviek sa na D1-tke v okolí Popradu stala vážna hromadná nehoda. Zuzana Farkasová z Prezídia Hasičského a záchranného zboru informovala, že podľa predbežných informácií sa na mieste zrazilo 30 - 40 vozidiel. Zranených osôb je 25, pričom dvaja sú ťažko zranení. Úsek je momentálne v oboch smerom neprejazdný a obchádzka vedie cez Poprad.

Aj na komunikáciach v Poprade a v okolí je však situácia na cestách katastrofálna. Vjazdy do mesta a hlavné ťahy sa upchávajú a doprava tam kolabuje. Aby toho nebolo málo, tak pred malou chvíľou došlo v okrese Kremnica k zrážke dvoch áut v dôsledku čoho zahynula jedna osoba. Cesta č. 65 je tak momentálne uzavretá.

Najnovšie správy